Громадська організація “ВІЛЬНА ГЕНЕРАЦІЯ”

Декабрь 22, 2016
вільна генерація

     

 


Об’єднаємо сили сьогодні, щоб збудувати майбутнє!

 

 

 

 

       За два роки активної роботи за допомогою небайдужих людей, волонтерів, спонсорів, громадських активістів, українських діячів державного рівня ми змогли вирости як громадська організація.

     Значно розширили напрями діяльності від вирішення нагальних кричущих проблем сьогодення в бік створення умов для майбутнього розвитку громадянського суспільства. Перехід до середньо- та довгострокового планування, оновлені пріоритети на досягнення фактичного результату стали серйозним викликом для нас та привели в команду менеджерів з проектним мисленням, спеціалістів з прикладних напрямків та інших дієздатних громадян, що бачать своє майбутнє в Україні та готові за нього не тільки воювати, але й ефективно працювати вже сьогодні.

      Щасливе майбутнє українського народу бачиться нам як сукупність багатих та розвинених місцевих громад, утворених повними українськими родинами з власним житлом, де батьки мають стабільну добре оплачувану роботу, а діти – перспективу, та приклад перед очима, а не в далеких мріях.

     Більшість новітніх громадських організацій зі старту орієнтується на вирішення , як мінімум, вселенських глобальних проблем.  Але ми бажаємо отримати результати своєї праці з оновлення громадянського суспільства в значно ближчій реальній перспективі, і повсякденно працюємо для цього.

     Ми не кричимо загальні гасла з вулиці, бо дорогі склопакети дозволяють чиновникам нас не чути, а жалюзі – ще й не бачити. Велика і важлива справа, яку ми з Вами робимо для країни, дає нам повне право заходити безпосередньо в двері кабінетів та отримувати позитивний результат.

Голова ГО “ВІЛЬНА ГЕНЕРАЦІЯ”

Сатов О.Я.

One Response to Громадська організація “ВІЛЬНА ГЕНЕРАЦІЯ”

  1. Инна Таран:

    “Велика і важлива справа, яку ми з Вами робимо для країни, дає нам повне право заходити безпосередньо в двері кабінетів та отримувати позитивний результат.”
    Не будет ли так, что будем открывать двери “ногами” в кабинеты чиновников и больше ничего? Может нужно сменить СИСТЕМУ экономических отношений в стране… у нас мало времени совсем, мы не вечные.
    Предлагаю объединиться с важнейшей целью для нашей страны сегодня – для продвижения системного, комплексного проекта “ЕДСМ”, законопроект для внедрения этого проекта №4844.
    https://www.facebook.com/notes/1220078254735258

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *