Українська Спілка ветеранів Афганістану

Декабрь 26, 2016
УСВА

            Спілка ветеранів Афганістану

                РАЗОМ МИ – СИЛА !

 

 

Всеукраїнська добровільна, самостійна громадська організація інвалідів, учасників бойових дій та учасників війни в Афганістані, воєнних конфліктів в інших зарубіжних країнах, членів сімей загиблих, а також інших громадян України, які всебічно сприяють діяльності Спілки і беруть участь у реалізації її програм та заходів.

Головна мета

УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

Консолідація і координація зусиль ветеранів війни, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективнішого використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх законних політичних, економічних, соціальних прав, надання оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги членам Спілки, в першу чергу інвалідам та сім’ям загиблих.

Пріоритети діяльності

УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

у звітний період

1. Участь у розробці нормативно-правової бази та сприяння органам влади, місцевого самоврядування у розвитку ефективної соціальної політики, створення державної системи реабілітації, лікування, протезування, зміцнення здоров’я та морально-психологічного стану ветеранів війни і сімей загиблих.

2. Практичне вирішення блоку соціальних проблем через надання всебічної моральної та матеріальної підтримки ветеранам війни, членам сімей загиблих, забезпечення засобами пересування, житлом, працевлаштування, організаційне та фінансове забезпечення навчання дітей загиблих.

3. Увічнення пам’яті загиблих, участь у реалізації заходів щодо розшуку військовополонених і тих, хто безвісті пропав та активне виховання у молоді та підлітків морально-етичних якостей, патріотизму, готовності до захисту Вітчизни.

4. Висвітлення правди про афганську та інші зарубіжні війни, проявлений на них героїзм вихідцями з України, пропаганда героїко-патріотичної пісні.

5. Участь у політичному житті країни через входження у владу, що стає все актуальнішим.

6. Укріплення єдності Української спілки ветеранів Афганістану, посилення внутріспілкової роботи.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

Надання всебічної моральної та матеріальної підтримки ветеранам війни, членам сімей загиблих.
Сприяння у створенні державної системи забезпечення реабілітації, лікування, зміцнення здоров’я та морально-психологічного стану ветеранів війни і сімей загиблих, підвищення їх соціальної активності.
Впровадження принципів вірності бойовим традиціям і братерству, ділового співробітництва між членами Спілки ветеранів Афганістану.
Увічнення пам’яті і подвигів ветеранів афганської та інших зарубіжних воєн і збройних конфліктів.
Участь у розробці законодавчих актів щодо соціального захисту ветеранів війни, сімей загиблих.
Активна політична діяльність, участь у виборах у відповідності до чинного законодавства.
Сприяння органам влади, місцевого самоврядування у розвитку ефективної соціальної політики щодо ветеранів війни та сімей загиблих, вирішення проблем їх працевлаштування, забезпечення житлом.
Господарська, комерційна діяльність шляхом створення фондів, підприємств, асоціацій і об’єднань згідно з чинним законодавством; сприяння їх різноманітній діяльності.
Участь у реалізації заходів щодо розшуку військовополонених і тих, хто безвісті пропав.
Активна участь у вихованні у молоді та підлітків високих морально-етичних якостей, патріотизму, готовності до захисту Вітчизни.
Розвиток гуманітарних зв’язків з організаціями ветеранів війни України та іноземних держав.
Пропаганда військової пісні, як форми героїко-патріотичного виховання громадян  України, у першу чергу – молоді.

Голова УСВА Сергій Червонописький: “Ветерани Афганістану – за очищення України”.

 

нагороди

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *