Федерація професійних спілок України щодо ЄДСМ

Июль 25, 2016

         Федерація профспілок України розглянула звернення Всеукраїнської громадської організації «Інноваційний Фонд Народна Ініціатива» від 04.07.2016 № 28-П щодо об’єднання зусиль по вимогам до влади стосовно необхідності впровадження Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги, та зазначає наступне.

         Федерація профспілок України підтримує необхідність найскорішого впровадження ЄДСМ та прийняття відповідного законопроекту.

      Разом з тим, ФПУ звернулася до Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Мінрегіону щодо підтримки проекту Закону України «Про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги» (реєстр. № 4844 від 17.06.2016).

     Крім того, принагідно інформуємо, що відповідно до пункту 3 доручення Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України С.І. Кубіва № 100)120-16 від 05.07.2016 за підсумками зустрічі з керівництвом ФПУ та Головами Всеукраїнських профспілок 15.06.2016. та пункту 6 Протоколу зустрічі Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана з представниками профспілкових організацій, учасниками маршу протесту профспілок 6 липня 2016 року (№ 25167\0\1-16 від 09.07.2016), відповідні центральні органи виконавчої влади зобов’язано створити за участі НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України» та ФПУ спільну робочу групу з напрацювання пропозицій щодо перегляду ціни на природний газ і тарифів на житлово-комунальні послуги та заходів щодо пом’якшення їх впливу на населення (відповідальне – Мінекономрозвитку).

В рамках роботи зазначеної робочої групи ФПУ пропонуватиме обговорити питання щодо впровадження ЄДСМ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *