Мітинг на підтримку ЄДСМ другого листопада 2016р.

Ноябрь 6, 2016

Хочемо висловити щиру подяку всім небайдужим, хто підтримав №4844 – ЄДСМ

А особливо: Спілка ветеранів Афганістану, Соціально-Християнську партію, ГО «Єдність Донбасу», партію Сила людей, ГО «Платформа Громадських Ініціатив», ГО «ВІЛЬНА  ГЕНЕРАЦІЯ», ГО «Міжнародна асоціація термоенергетичних компаній», ГО «Памяті Героїв», ГО «Громадський рух Соціальних ініціатив учасників бойових дій, ветеранів військової служби та працівників правоохоронних органів Києва», ГО «Матері Миру», ГО «Давайте Разом», ГО «Міжнародна Академія Козаків»

               2 листопада 2016 р. відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, на якому, все ж таки розглянули проект закону 4844-ЄДСМ. Завдяки  авторам законопроекту,  всіх прибувших на засідання зустрічали активні учасники мітингу, які ставили досить не зручні як для депутатів запитання , Закон підримала більшість членів комітету.

Це наша з Вами спільна перемога !!!

            Та це – лише перший крок. Україні дійсно потрібне прозоре ціноутворення та відкрита тарифна політика. Тому, просимо всіх небайдужих допомогти депутатам підтримати прийняття цього закону в день розгляду його Верховною Радою України.

             Під час голосування  буде організовано мітинг під стінами  Верховної Ради з залученням мас-медіа. На якому  кожен з Вас зможе висловити свою точку зору щодо піднятого питання та отримати відповіді від народних обранців. Про дату буде повідомлено на сайті Інноваційного фонду “Народна Ініціатива”.

              Без жорстких вимог громадян України щодо необхідності впровадження ЄДСМ в державі, депутати Верховної Ради України не готові до прояву “політичної волі” по прийняттю законопроекту №4844.

Допоможемо народним обранцям!!!

 

Чекаємо від Вас конструктивних пропозицій по активізації нашої спільної роботи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *