Запрошуємо до дискусії по суті платформи діалогу громадянського суспільства з органами публічного управління

Март 16, 2017
платформа діалогу

УВАГА!!! Долучайтесь до обговорення Платформи діалогу. 

   Звертаємось до всього громадянського суспільства України щодо взяття під особистий контроль кожним опрацювання піднятого питання!!!!

 

 

Наша громадська організація разом з   ГО «Платформа Громадянських Ініціатив», Українською Спілкою ветеранів Афганістану, ГО «Вільна Генерація», Соціально-Християнською Партією, ГО «Міжнародна асоціація термоенергетичних компаній», РПО «Сила людей» Печерського р-ну м. Києва, ГО «Пам’яті Героїв», ГО «Громадський рух Соціальних ініціатив учасників бойових дій, ветеранів військової служби та працівників правоохоронних органів міста Києва», ГО «Матері Миру», ГО «ДАВАЙТЕ РАЗОМ», ГО «Міжнародна Академія Козацтва», ГО «Міжнародне антикорупційне бюро» звернулись до Прем’єр-міністра України  з проханням  розгляду   нашого бачення втілення в життя системних реформ  з метою досягнення стабільності та економічного зростання в державі та надання доручення  по опрацюванню направлених материалів.

Скачать (DOCX, 384KB)

             У відповідності до звернення Державний Секретар КМУ  В.Бондаренко надав доручення ЦОВВ щодо  розгляду надісланої  “Платформи діалогу” та поінформування авторів щодо результатів.

 

платформи діалогу


                 Повідомляємо громадскість України   що нами вже отримано ряд позитивних  заключень по суті “Платформи”. В першу  чергу підтримується ключова складова системи індикаторів і показників контролю з боку громадян дій влади – Єдиної державної системи моніторингу  виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги  яку вони вважають найефективнішим економічним проектом в державі, що чітко відображено у висновку НАН України.

            Позитивна оцінка НАН України щодо суті “Платформи”  а також слушні пропозиції по розширенню діалогу громадянського суспільства з органами публічного управління дозволить здійснити напрацювання якісно нової концепції та чітких  дієвих механізмів  взаємодії громадянського суспільства з органами публічного управління.

            Суспільство та відносини в ньому змінюються  досить швидко. Тому і підходи в напрацюванні якісно нових  систем діалогу між різними групами повинні корегуватись відповідно до змін у всіх сферах відносин людини.

Скачать (PDF, 116KB)

 

             В процесі проведення ряду спільних дискусій  за участі представників ЦОВВ, органів місцевого самоврядування, фахівців НАН України, експертів різних направленостей та представників великої кількості громадських організацій по суті  “Платформи” було прийнято рішення щодо необхідності ознайомлення широкого загалу населення.

                   В звя’зку з чим було підготовлено та направлено листи  на всі рівні виконавчої  та законодавчої влади  по всім регіонам  Україні.

Скачать (DOC, 171KB)

Запрошуємо всіх до співпраці !

One Response to Запрошуємо до дискусії по суті платформи діалогу громадянського суспільства з органами публічного управління

  1. Миша:

    “звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням”
    а чего мы просим если есть Конституция, в которой однозначно указано на наши права – единый источник власти – Народ Украины,
    так что не просить надо, а требовать выполнить.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *