ЗВЕРНЕННЯ ГО «Всеукраїнський Інноваційний Фонд Народна Ініціатива»

Октябрь 21, 2016

%d0%b6%d0%ba%d1%85-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d0%b0

Шановні громадяни України !

 

            Сьогодні все гостріше відчуваються наслідки політики необґрунтованого збільшення тарифів на електроенергію та теплопостачання. Більша частина населення доведена до стану виживання та зубожіння. У глибоку боргову яму заганяються пенсіонери, чим запроваджується механізм позбавлення їх житла.   Причина такої політики обумовлена  відсутністю належного контролю  суспільства за виробництвом та використанням електроенергії та тепла, наявністю значного сектору тіньової економіки та всезростаючим бажанням енергетичних компаній, їх посередників отримувати надприбутки та додаткову власність за рахунок населення.

            У Верховній Раді України вже понад 10 років знаходиться законопроект з запровадження в Україні Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги, який блокується представниками Уряду України, олігархами та енергетичними компаніями.

            Законопроект підтриманий громадськими організаціями, обласними, міськими, районними, селищними радами та державними адміністраціями різного рівня. Відповідні звернення направлені до Президента України, Кабінету Міністрів України,  Верховної Ради України.

            Але цього, як виявляється замало.

            19 жовтня 2016 року Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житло комунального господарства, мав розглянути зазначений вище законопроект реєстраційний номер 4844. Через маніпуляції членів комітету, і не тільки їх, а і інших депутатів ВРУ розгляд законопроекту було провалено не зважаючи на позитивні експертні висновки НАН України, Головного науково-експертного управління ВРУ, Комітету  ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, КМУ та  наші з вами вимоги.   

Такі дії народних депутатів України, і не тільки членів комітету,  вважаємо антинародними та вбачаємо в них корупціогенні чинники!

 На сьогодні всьому суспільству в країні зрозуміло що тільки завдяки впровадженню та функціонуванню ЄДСМ можна зменшити ціни на паливно-енергетичні ресурси та тарифи на комунальні послуги для кожного громадянина в рази за рахунок отримання мінімального економічного по базових показниках 2015 року   391,5 –510,36 млрд. грн.

Це ті  кошти які  вимиваються з бюджету кожної української сім’ї щорічно і це стосується всього українського народу!

          Зрозуміло  що без жорстких вимог громадян України щодо необхідності впровадження ЄДСМ в державі депутати Верховної Ради України не готові до прояву “ політичної волі ” по прийняттю законопроекту № 4844.

         На сьогодні від ряду громадських і політичних об’єднань та громадян України надходять пропозиції провести 02.11.2016 р. о 14-00 год., під час засідання Комітету, спільну громадську акцію по вимогам впровадження ЄДСМ  за адресом: м. Київ вул. Інститутська буд.8., з залученням мас-медіа де кожен зможе висловити свою точку зору щодо піднятого питання та отримати відповіді від народних обранців.

 

Чекаємо від вас конструктивних пропозицій по активізації нашої

спільної роботи!

 

2 Responses to ЗВЕРНЕННЯ ГО «Всеукраїнський Інноваційний Фонд Народна Ініціатива»

  1. Андрій:

    До якої міри треба відчувати безкарність і думати що таки антінародні дії сойдут з рук. Ні ми бачимо! і заставимо цей непотріб який наняли виконувати нашу народну Волю або працювати або викинемо іх зі своїх кресел.

  2. Олександр:

    Вимагати від голови комітеиуСкуратрвсткого пояснень ,чому на протязі двох років не розглядається найважливіший законопроект для економіки України .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *